zdjecia zdjęcia lotnicze Malland Polska Sp. z o.o.   ul. Chodowieckiego 5F/1   81-818 Sopot   tel.kom.: 501 135 019   fax: (058) 551 15 29   e-mail: malland.polska@o2.pl
  Można powiedzieć, że podstawą prowadzenia produkcji jest podłoga, na której wykonywane są prace. Konkurencja we wszystkich dziedzinach przemysłu i usług powoduje, że bardzo ważnym staje się właściwy dobór materiału na posadzkę oraz jej wykonawca. Strata, jaka może powstać w wyniku niewłaściwego wyboru może się zwielokrotnić, jeśli dojdzie do zatrzymania produkcji.

Grupa Malland już drugie dziesięciolecie specjalizuje się w podłogach przemysłowych oraz ekskluzywnych posadzkach mieszkaniowych. Poza tym firma zarządza najdoskonalszym sprzętem i oferuje materiały uznanych światowych producentów i zatrudnia do układania podłóg fachowców z długoletnim doświadczeniem. Planując wykonanie podłogi przemysłowej należy zakupić materiał oraz robociznę u jednego dostawcy, mając na uwadze doświadczenie, fachowość oraz gwarancję. Wszystkie te aspekty spełnia firma Malland Polska. Układanie przemysłowych materiałów podłogowych jest zadaniem trudnym, wymagającym specjalistycznej wiedzy oraz organizacji pracy, która w jak najmniejszym stopniu zakłóci pracę kontrahenta.

Oddział Malland Polska. powstał 25 kwietnia 2008, z połączenia kapitału Islandzkiego i Polskiego. Bazując na 30 letnim doœwiadczeniu Gólflausnir Malland z Reykjaviku, dostarczamy usług ciągle na tym samym, wysokim poziomie.Odpowiedzialność planujących inwestycję w podłogę przemysłową polega na upewnieniu się czy sprzedawca spełnia następujące warunki:
  1. Specjalizuje się w układaniu podłóg przemysłowych i dysponuje specjalistycznym sprzętem do ich wykonania oraz posiada wyszkolonych w tym zakresie pracowników.
  2. Stosuje bezpieczne surowce, od uznanych producentów oraz posiada pełną wiedzę na temat ich obróbki.
  3. Może udzielić kupującemu informacji na temat metody jej układania oraz parametrów jakimi się charakteryzuje.

oferowane produkty spełniają europejskie normy


e-mail: malland.polska@o2.pl