Malland Polska Sp. z o.o.   ul. Chodowieckiego 5F/1   81-818 Sopot   tel.kom.: 501 135 019   fax: (058) 551 15 29   e-mail: malland.polska@o2.pl  Malland Polska specjalizuje się w wykonywaniu systemów posadzek i ścian epoksydowych. Jest liderem w usuwaniu usterek w posadzkach. Głównym nurtem działalności są posadzki przemysłowe oraz ekskluzywne podłogi mieszkaniowe (biurowe, sklepowe), których głownym składnikiem jest kamień naturaly lub marmurowy.

PRODUKTY:
Podstawowym produktem Malland Polska jest materiał o znaku firmowym Ultra, którego rodzaje rozróżnia się poprzez używaną nazwę własną lub numer.
Celem Malland Polska jest pozycja lidera w swojej dziedzinie. Firma zatrudnia pracowników, którzy wykonywali prace budowlane na rzecz firm i instytucji różnych wielkości i o różnym profilu działalności. Nasze posadzki można spotkać w USA, Kanadzie, Skandynawii, Europie Środkowej i Południowej.

Nowy i dobry sprzęt
Grupa Malland, aby sprostać wymaganiom rynku i zapewnić klientom najwyższej jakości usługi, dysponuje sprzętem najwyższej klasy, takich producentów jak Ermator, Scanmaskin, Blastrac, Hilti i Bosch.

Epoksydy
Epoksydy doskonale nadają się na podłogi i ściany tak ze względu na trwałość jak i wygląd. Doskonale sprawdzają się w przetwórniach spozywczych w piekarniach, na statkach oraz szpitalach.

Przygotowanie podłoża
"Stone Carpet" Ultra
jest doskonałym rozwiązaniem do biur, sklepów i mieszkań. Park maszyn do obróbki powierzchni płaskich jest w Grupie Malland jednym z najlepszych w kraju np. śrutownica czy trójgłowicowa szlifierka z diamentową ściernicą HTC firmy Blastrac należy do rzadkości w naszym kraju. Świadczymy również usługi budującym domy oraz wykonującym roboty na bazie gruntów epoksydowych, klei do betonu, pokrywania warstw nawierzchniowych, wtłaczania pod luźne warstwy, wzmacniania powierzchni betonowych, szlifowania nierówności oraz wiele innych.

Zastosowanie produktów firmy Malland Polska:
- Firma
- Dom
- Instytucje
- Sklepy
- Przemysł spożywczy
- Magazyny
- Baseny
- Place zabaw
- Szkoły


Serdecznie zapraszamy, otrzymacie tu fachowe porady od pracowników z wieloletnim doświadczeniem w zakresie układania wszelkich posadzek przemysłowych.


e-mail: malland.polska@o2.pl